.
.

Samorządowcy szukają oszczędności [FILM]

- Cały czas istnieje problem, co dalej z finansami gminy. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego wsparcia. Na razie mamy same straty - powiedział dziś dla Radia Sudety 24 Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

18 maja redakcja Radia Sudety 24 gościła w Rozmowie Dnia Zbigniewa Suchytę, burmistrza Strzegomia. W audycji poruszono tematy dotyczące ostatniego posiedzenia Aglomeracji Wałbrzyskiej, kolejnych  etapów odmrażania gospodarki, skali wsparcia dla przedsiębiorców z gminy Strzegom, a także możliwości powrotu dzieci i młodzieży do żłobków, przedszkoli i szkół. Nie obyło się także bez pytań o kondycję finansową gminy Strzegom.

Całość rozmowy tutaj:

2020-05-18 18:05 798 Radio Sudety 24, Strzegom, Zbigniew Suchyta, burmistrz

Komentarze

~Damazy

No to trza by jeszcze kilku kamieniarzom podatki umorzyć, to sytuacja się poprawi w gminie

~vvde20

Gmina na skraju wypłacalności, ratuje się milionami kredytu, ale wywalanie okrągłej bańki na nikomu niepotrzebną ścieżkę rowerową do Wieśnicy jest ok? Jak byłby czas prosperity to byłoby to też ok, ale w obecnej sytuacji już nie jest. Strzegom musi uczyć się na błędach innych gmin, np. Gminy Rewal. Inaczej grozi upadłość. Inwestycje tak - ale teraz tylko te niezbędne. Na ścieżkę przyjedzie czas, nikt płakał nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb