Reklama


Reklama


Reklama

Ruszyły elektroniczne zapisy do Jaroszowskiego Maroszobiegu Przełajowego [FOTO]

W ostatnią sobotę września odbędzie się Jaroszowski Marszobieg Przełajowy. Będzie to dziewiąta edycja lubianego przez dzieci i dorosłych wydarzenia sportowego w gminie Strzegom. Uczestnicy będą rywalizować na dystansach dopasowanych do ich możliwości. Ruszyły zapisy elektroniczne.
 
Edward Fedyczkowski, współorganizator wydarzenia informuje, że zawodnicy będą konkurowali na dystansach od 100 metrów do ponad 5 km na trasie biegu głównego. - Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a każdy z uczestników może liczyć na medal i nagrodę niespodziankę – dodaje Edward Fedyczkowski.
 
Na imprezie nie zabraknie także loterii fantowej, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego dla uczniów jaroszowskiej szkoły.
 
Swój udział w imprezie można zgłosić za pomocą elektronicznego formularza dla dzieci i dorosłych. Zapisy do udziału w marszobiegu będą przyjmowane również w dniu imprezy 30 września od godziny 9.00 do 10.30 na boisku sportowym w Jaroszowie. 

Impreza organizowana jest przez AKS Strzegom przy współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie oraz dofinansowaniu ze środków budżetowych Gminy Strzegom.

fot. archiwum NaszStrzegom.pl
2023-09-25 13:00 1880 marszobieg, Jaroszów

Komentarze

~Belek

Za rządów Peo 2008-2015 największe ubustwo niedożywionych dzieci pośród kraju unii europejskiej, co 3 dziecko żyło w biedzie a co 6 w ubustwie, a firmy prywaciarze zatrudniali ludzi na czarno umowę zlecenie np. Śnieżka Świebodzice 2010rok robiło się po 12h 3zl = 36zl umowa zlecenie bez prawa do chorobowego, opieki nad dziećmi . większość ludzi wyjeżdżało jaka musi być to tragedia zostawić żonę dzieci i wyjechać na szparagi żeby miały co jeść Ale prywaciarze grube koty z Peo tego nie zrozumieją

~Qwert

Belus , naprawdę dzięki tobie dopiero zauważyłem jak wtedy było źle. Naprawdę dziękuję że dajesz nam wszystkim obraz którego nigdy nie widzieliśmy bo byliśmy ślepo zapatrzeni w Donalda. I wiedz że nie ważne jest dla mnie że place 10x większy ZUS niż parę lat temu, nie ważne że za prąd i gaz wydaje tyle co dochód narodowy Ułan Bator że tak naprawdę sposób rozliczenia podatku dochodowego nawet księgowa się gubi, a no i śmieci 50zl od osoby kiedyś tyle kosztował cały rok całej rodziny. Ale 13 lat temu to życie było złe.... Belus jesteś wielki

~Belek

Zapytajcie o coś Tuska.... Po co drania pytać? Na każde pytanie jest odpowiedź, że winny jest obecny rząd. Tak jest winny, likwidacji biedy, likwidacji bezrobocia, podwojenia budżetu, wprowadzenia socjalu adekwatnego do pomocy socjalnej w UE, winny jest też wzrostu wynagrodzeń i wcześniejszych emerytur i wiele, wiele win obecnego rzadu bo bo kto ma być winien? Nie on. Egoista i narcyz a do tego zdrajca, który powinien być pozbawiony polskiego obywatelstwa i deportowany poza Polskę - do Rosji lub Niemiec, tam są tacy sani jak on

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb