Rusza Strzegomska Grupa Rowerowa

Pomysłodawcą i założycielem Strzegomskiej Grupy Rowerowej  jest Tomasz Kruszelnicki, którego jedną z pasji jest kolarstwo. Pierwsze spotkanie odbędzie się 21 marca i jest otwarte dla wszystkich sympatyków i fanów jazdy na rowerze.

- Grupa powstała, aby zjednoczyć środowisko rowerzystów w gminie Strzegom. Mówią, że w grupie raźniej. Podzielam to zdanie, dlatego postanowiłem stworzyć formację, którą będziemy organizować wspólne wyjazdy, ale też poznamy osoby szukające towarzystwa podczas treningów czy wycieczek. Pomysł zrodził się, kiedy sam uznałem, że fajnie byłoby poznać osoby, które podobnie jak ja lubią jeździć rowerem i szukają chętnych do wspólnych wyjazdów – tłumaczy Tomasz Kruszelnicki – pomysłodawca projektu.

W planach Strzegomskiej Grupy Rowerowej są wyjazdy rekreacyjne i treningowe, które mają być formą wypoczynku, relaksu i ogólnego rozwoju fizycznego. Trasy mają być wybierane przez uczestników grupy i dostosowywane do ich możliwości, tak żeby mogli z nich korzystać członkowie o różnym stopniu zaawansowania.

- Planujemy stworzyć grupę rekreacyjną, której trasy nie będą liczyły więcej niż 30 km oraz zaawansowaną. Tak jak wspomniałem wyżej, celem grupy jest przede wszystkim stworzenie społeczności kochającej rowery – dodaje Tomasz Kruszelnicki.

Pierwsze oficjalne spotkanie odbędzie się 21 marca 2019 r. o godzinie 18:00 w Sali Lustrzanej Strzegomskiego Centrum Kultury przy ul. I.J. Paderewskiego 36. Oczywiście spotkanie jest bezpłatne i skierowane do osób o różnym stopniu zaawansowania. Więcej informacji na portalu społeczościowym Facebook.

Fot. Tomasz Kruszelnicki

2019-03-02 08:45 1559 Strzegomska Grupa Rowerowa, Tomasz Kruszelnicki

Komentarze

~Smakołyk

Jadą. Cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb