Pracowity tydzień strażaków z OSP Strzegom [FOTO]

76 interwencji od początku roku, z tego aż 10 w ubiegłym tygodniu - tak wyglądają statystyki wyjazdów druhów z OSP Strzegom. Miniony weekend zakończyli wezwaniem na ratunek mężczyźnie, który wpadł do koryta Strzegomki.

Od 14 do 19 kwietnia br. strażacy z OSP Strzegom, aż 5 razy wyjeżdżali do  pożaru nieużytków przy ulicach: Armii Krajowej, Wesołej, Koszarowej i Kwiatowej. We wtorek zastęp został wezwany do pomocy przy otwarciu mieszkania, przy ul. Świdnickiej w Strzegomiu, jednak alarm okazał się fałszywy.

W sobotę strażacy z OSP Strzegom zostali zadysponowani do zdarzenia z monitoringu dla pojazdu osobowego przy ul. Promendy.

Niedziela była prawdziwym maratonem. O godzinie 11:12 strażacy zostali zadysponowani do zadymienia na ogródkach działkowych przy ul. Promenady, a dwie godziny później gasili pożar sadzy w przewodzie kominowym przy ul. Różanej. Tuż po godzinie 18.00 druhowie otrzymali informację o mężczyźnie, który wpadł do koryta rzeki przy ul. Dolnej. To była ich ostatnia interwencja w minionym tygodniu.

Fot. OSP Strzegom
2020-04-20 08:34 1856 OSP Strzegom, pożar, wypadek, Strzegom, interwencje straży

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb