Pracowita sobota strażaków z OSP Strzegom [FOTO]

32 interwencje od początku roku i aż 3 dzisiejszego dnia - tak wyglądają statystyki wyjazdów druhów z OSP Strzegom. Strażacy byli wzywani praktycznie, co kilka minut!

27 lutego br. o godzinie 17.01. strażacy gasili nieużytki przy ul. Armii Krajowej w Strzegomiu. Kilka minut później, bo o godzinie 17.08 i 17.17 interweniowali do pożaru sadzy w przewodzie kominowym przy ul. Niepodległości w Strzegomiu.

- Pojazd marki Volvo z jednym zastępem został zadysponowany do gaszenia nieużytków, a drugi zastęp kilka minut później udał się samochodem marki Jelcz do pożaru przewodu kominowego przy ul. Niepodległości. O 17.17 do drugiego zastępu dołączył także pierwszy - tłumaczą strażacy z OSP Strzegom.

Rekordowa pod względem interwencji była jednak środa (24.02.), ponieważ wówczas druhowie wyjeżdżali do zadymienia mieszkania przy ul. Dolnej w Strzegomiu, zderzenia dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej 382, pożaru kontenera na śmieci przy ul. Armii Krajowej. Dzień zakończył się wieczornymi wyjazdami do pożaru pozostałości roślinnych przy Alei Wojska Polskiego oraz plamy oleju na ul. Św. Anny.

Zapraszamy na fotorelację.

Fot. OSP Strzegom / NaszStrzegom.pl
2021-02-27 21:15 1671 OSP Strzegom, interwencje

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb