Ponownie zagrają dla Moniki!

Monika Szymkiewicz-Cycoń, mieszkanka Goczałkowa walczy ze śmiertelną chorobą. Szansą dla kobiety jest leczenie w opolskiej klinice, jednak czas ucieka, a do celu wciąż brakuje pieniędzy. Po udanym pikniku charytatywnym w rodzimej miejscowości, przyszedł czas na kolejny - tym razem w Gniewkowie.
 
Monika Szymkiewicz-Cycoń ma dopiero 27 lat, jest młodą mamą i zamiast cieszyć się rodziną i darem macierzyństwa, prowadzi nierówną walkę z rakiem. Kobieta od 2019 roku zmagała się z nowotworem jajnika, który został usunięty, ale niestety dał przerzuty do żołądka. Nadzieją jest złożona i kosztowna metoda leczenia. Niestety NFZ jej nie refunduje.
 
Do celu brakuje ponad 40 tysięcy złotych (stan na 29.09), więc tym razem do akcji wkroczyli mieszkańcy gminy Dobromierz z zamiarem organizacji pikniku charytatywnego w miejscowości Gniewków.
 
Impreza odbędzie się 3 października z mocą atrakcji. Organizatorzy zapowiadają występy, koncert, kabaret, maraton Zumby oraz pyszne jedzenie. Akcję wspiera także Strzegomska Grupa Rowerowa.
 
Mieszkańcy powiatu świdnickiego wielokrotnie pokazywali, że potrafią otworzyć serca i portfele, aby pomóc innym. Pewnie nie będzie inaczej i tym razem.
 
Tymczasem Monikę Szymkiewicz-Cycoń można wesprzeć dzięki zbiórce na portalu siepomaga.pl - TUTAJ
2020-09-29 07:16 766 Monika Szymkiewicz-Cycoń, nowotwór, pomoc, Gniewków, festyn

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb