.
.

Policyjny Turniej Piłkarski i Dzień Dziecka w Strzegomiu [FOTO]

Była piłkarska rywalizacja sportowa, ale i atrakcje oraz zabawy dla najmłodszych. Tak w skrócie można opisać IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy i festyn z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, które odbyły się 25 maja na strzegomskich obiektach sportowych.

- To już IX edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy wraz z organizacją mini Dnia Dziecka dla wszystkich mieszkańców Strzegomia. Prócz zmagań na boisku, zaprezentowaliśmy sprzęt policyjny i zaprosiliśmy przewodnika z psem, który był jedną z atrakcji dla najmłodszych – tłumaczy Dariusz Misiura, organizator i przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KPP w Świdnicy.

Swój sprzęt zaprezentowali także druhowie z OSP Strzegom oraz członkowie Stowarzyszenia GRH Pancerni Strzegom i Muzeum Sprzętu Militarnego Strzegom.

Wśród atrakcji dla najmłodszych znalazły się również dmuchane zamki, malowanie twarzy, konkursy i zabawy, których współorganizatorem była społeczność biegowa - Strzegomska Dwunastka.

- Policjanci przygotowali mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, a jedną z nich są biegi dziecięce na strzegomskiej bieżni lekkoatletycznej, które organizuje nasza społeczność biegowa. Dla każdego z uczestników mamy przygotowany medal oraz zdrową przekąskę – mówi Edward Fedyczkowski, lider Strzegomskiej Dwunastki.

IX Turniej Piłkarski skupił 5 drużyn, z których zwycięską okazała się ekipa reprezentująca Starostwo Powiatowe w Świdnicy. Drugie miejsce zdobyli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, a trzecie - policjanci z Komisariatu Policji w Strzegomiu. Funkcjonariusze z Wydziału Konwojowego z Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu uplasowali się na czwartym miejscu, a na ostatnim drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

2019-05-25 15:46 1328 IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb