.
.

Pijany prowadził ciężarówkę! [FOTO + FILM]

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali 61-letniego kierującego, który jechał samochodem ciężarowym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.
- 3 września około godziny 15.00 funkcjonariusze Zespołu Prewencji Komisariatu Policji w Strzegomiu, pełniąc służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na poruszający się pojazd ciężarowy marki Volvo, którym poruszał się mężczyzna. Sposób jazdy kierowcy mógł wskazywać, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Policjanci postanowili zweryfikować swoje podejrzenia.  W trakcie kontroli przeprowadzone badanie wykazało u 61-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego blisko 2,7 promila alkoholu w organizmie – mówi st. sierż. Magdalena Ząbek, Oficer Prasowy KPP Świdnica.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Żródło: KPP w Świdnicy

2019-09-04 13:56 1446 policja, pijany kierowca, tir, ciężarówka

Komentarze

A to łajza pijana. Rycho, choć na co dzień ma 3,5 promila to za kółko nie siada. Co najwyżej mordę drę w nocy w rynku. Ale co tam. Bürgermeister uznaje to pewnie za folklor i myśli jak tu Rychowi zaoferować współpracę z Kostrzanami. Lecz nie chcę bo to tanie rzeczy nie są. A mógłby Bürgermeister z Rycha gwiazdę estrady zrobić.

~Ryszard Niemiec

Niech rzuci kamieniem ten, co na fleku nie wsiadł do auta!

~Gycyc

Nie policjanci zauważyli tylko. Kierowca innej ciężarówki zadzwonił na Policję że taki delikwent jedzie całą drogą i dopiero interweniowali. Zasługi należą się kierowcy a nie policji

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb