Park handlowy w Strzegomiu powiększy się o dwie nowe marki [FOTO]

Strzegomski park handlowy stale się powiększa. Niebawem dołączą do niego dwie nowe marki. Mieszkańcy będą mogli tam kupić m.in. odzież, AGD, artykuły dla majsterkowiczów oraz produkty drogeryjne.
 
Jednym ze sklepów będzie polska marka Sinsay, oferująca odzież oraz elementy wyposażenia domu. – Otwarcie planujemy w I kwartale br. – informuje Igor Oszczepalski z Grupy LPP.
 
Kolejną z marek jest niemiecki TEDi, który w swoim asortymencie ma artykuły gospodarstwa domowego, dla majsterkowiczów, papiernicze, zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyczne.

Dodatkowo przy okazji otwarcia sklepów, powstanie kilkanaście nowych miejsc pracy, które zapewne w większości zostaną objęte przez mieszkańców gminy Strzegom.  
2023-01-18 11:10 2826 park handlowy, Strzegom, sklepy

Komentarze

~Janek57

Bardzo dobra wiadomość,cieszymy się że nasze Centrum Handlowe ta się rozwija,tylko martwi mnie jedna sprawa. Jak to jest, że na tak dużym obszarze,przy tylu placówka handlowych, brak choćby jednej toalety- WC dla klientów. No może się czepiam, ale inwestorzy jakoś zapominają o tym bardzo ważnym przybytku.

~Marian

Z tym WC to prawda

~Edek k

Masz cpn i WC

~Mieszkaniec

Budują nowe a lokal po Diverse w dalszym ciągu pusty... CCC też podobno likwiduje sklep... Kolejny lokal będzie pusty... Widzę że kwota najmu kosmiczna

~dr.Bolek

Jeśli lokale są puste i nie ma chętnych na najem, to może burmistrz wydzierżawi na miejsce imprez swoich i tam będzie organizował te swoje festiwale i dni kamieniarza i Strzegomia.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb