Pani Wiosna na ulicach Strzegomia [FOTO+FILM]

26 marca na ulicach Strzegomia pojawiła się w czarnym kabriolecie Pani Wiosna. Szczęściarzami są ci, którzy zdołali sfotografować długo wyczekiwaną porę roku, ponieważ teraz mogą wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami!

- Przejazd Pani Wiosny był możliwy dzięki łaskawej aurze i mam nadzieję, że wielu mieszkańców spotkało ją na swojej drodze i zrobiło jej zdjęcie. Ci, którym to się udało mogą wysłać fotografię na konkurs pod adres sck@sck.strzegom.pl – tłumaczy Krzysztof Kalinowski, dyrektor SCK.

Ci, którzy wezmą udział w konkursie mogą liczyć na atrakcyjne, rodzinne nagrody. Szczegóły zabawy TUTAJ

Fot. Radio Sudety 101.7 FM


2021-03-26 17:17 938 Pani Wiosna,konkurs,Strzegom,Strzegomskie Centrum Kultury

Komentarze

~Padło

Padło

~Dlaczego mam BANA?????

DLACZEGO MAM BANA????

~Prośba

https://radiosudety24.pl/odziez-obierki-wnetrznosci-zwierzat-w-kanalizacji-i-na-ulicy-audio,a782

~Prośba

Mam prośbę, aby Te dwie najatrakcyjniejsze Kobiety w Strzegomiu były znowu SOBĄ! Co się stało, dlaczego Panie chodzą takie smutne, w oczach taki smutek, dlaczego Panie są takie przeraźliwie chude, bez tego pięknego uśmiechu jak zawsze, bez atrakcyjnego, kolorowego ubierania się jak zawsze, bez pięknego jak zawsze makijaż. Gdzie się podziała przebojowość ???? Gdzie jest uśmiech????? Przecież Panie zawsze się wyróżniał w tłumie, były takie kolorowe, przebojowe i przepiękne. Proszę WRÓCIĆ!!! BYĆ SOBĄ!!! W Święta proszę porządnie wypocząć, wyspać się porządnie, leniuchować, spacerować z Pięknym Uśmiechem na twarzy i w roześmianych oczach, w kolorowych ubraniach i cieszyć się wiosną, pogodą i życiem! Z całego serca życzę!

https://youtu.be/wisOIodsOQU

https://swidnica24.pl/2020/06/bedzie-szalet-przy-odnowionej-estakadzie-i-murach/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb