Ostatnie mieszkania „Na Parkowej” [FILM +FOTO]

48 mieszkań, zamknięty teren i własne miejsce parkingowe to oferta nowo powstającego budynku wielorodzinnego "Na Parkowej" w Strzegomiu. Inwestorem jest lokalny przedsiębiorca, który postawił na nowoczesną architekturę i energooszczędne rozwiązania.

- Takiej inwestycji w sercu Strzegomia jeszcze nie było. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ inwestycję poprzedziliśmy badaniem rynku. Potencjalni klienci zgłosili potrzebę mieszkań, które dałyby możliwość wyboru między lokalami dwupoziomowymi i jednopoziomowymi, w tym z gwarancją miejsca parkingowego i zamkniętego, bezpiecznego terenu. Postanowiliśmy spełnić oczekiwania klientów i uzupełnić je o kilka użytecznych funkcji  - tłumaczy inwestor Mariusz Hypta, właściciel firmy HYPMAR.

Mieszkania dwupoziomowe będą posiadały przestronne tarasy, a jednopoziomowe dostęp do ogródka. Dodatkowym atutem będą miejsca parkingowe oraz garaże na zamkniętym terenie osiedla.

- Planujemy wykonać 72 stanowiska, w tym 25 garaży naziemnych, aby mieszkańcy nie mieli problemu z pozostawieniem swoich aut. Jest to współczynnik jeden - pięć w stosunku do liczby lokali mieszkalnych - tłumaczy Tomasz Drożdż, kierownik budowy budynku wielorodzinnego "Na Parkowej".

Obiekt powstaje w oparciu o nowoczesne technologie, co ma przełożyć się na bardzo niskie koszty użytkowania.
- Trójwarstwowe okna, skuteczne ograniczenie oddziaływania mostków termicznych, zastosowanie pompy ciepła to tylko niektóre zalety, które dadzą użytkownikom oszczędności rzędu kilkuset złotych rocznie w stosunku do tradycyjnych technologii. Chcemy także, aby mediami w budynku zarządzali mieszkańcy, co także wpłynie na minimalizację kosztów utrzymania - dodaje właściciel firmy HYPMAR.

Oddanie budynku mieszkańcom zaplanowane jest na koniec przyszłego roku, a mimo to wolnych pozostało już tylko 16 mieszkań.

Artykuł sponsorowany
 
2021-09-22 17:25 644 mieszkania, sprzedaż, Na Parkowej, Strzegom

Komentarze

~Agnieszka

Wielkie te tarasy i słoneczne. Ponoć w tych dwupoziomowych będzie duży balkon i ten wielki taras. W holu mają być antresole przy schodach. I ogródki na parterze. Ładny ten apartamentowiec.

Taka antresola daje wrażenie otwartej dużej, doświetlonej przestrzeni na wejściu w holu i dobrze że schody są w holu. Na tarasie na dachu zmieszczą się zestawy wypoczynkowe, leżaki i stół z krzesłami na obiady i kolacje z rodzinką. Można nawet zmieścić jacuzzi ogrodowe i stworzyć strefę relaksu. Może można dogadać się i wykorzystać sprzęt jeszcze podczas trwania budowy. Na tarasach z trawnikiem to dopiero można poszaleć. My jednak wybraliśmy wygodną przestrzeń i dwa balkony, bo cena jest niska, atrakcyjna w stosunku do technologii wykorzystanej w budynku. Pompa ciepła, indywidualne rozliczanie, ogrzewanie podłogowe, ściany ustawne bez grzejników, garaż zamykany na rowery, nart. Jesteśmy zadowoleni z zakupu.

~Ryżyk

A jednak to dalej kołchoz. Nie ma jak dom wybudowany na osobnej działce i to takiej, która jest na tyle duża, żeby sąsiad nie zaglądał mi co robię. Za podobne, lub nieco większe pieniądze, można wybudować dom jednorodzinny. Ale to moje zdanie i każdy ma prawo do swego i do swoich rozwiązań

~Do Ryżyk

Wszytko super, ale gdzie masz te duże działki pod dom jednorodzinny wybudowany na osobnej działce???

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb