Optymistyczny Festiwal Dyni [FOTO]

Dynia jest niekwestionowaną „królową” jesieni, ale także inspiracją dla kreatywnych przedszkolaków, którzy ani myślą marnować jesienny czas i korzystają z uroków złotej pory roku. Mowa o podopiecznych przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Strzegomiu.

- Dyniowe dekoracje i smakołyki pozwoliły odkryć wiele zalet tego niedocenionego warzywa, a przede wszystkim dały okazję do fantastycznej wspólnej zabawy. Dopełnieniem zajęć z dynią, była wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym. Pomarańczowo-zielony wystrój ogrodu oraz dzieci w dyniowych strojach sprawiły, że można było poczuć się jak na dyniowej grządce – tłumaczy Wiesława Górka, dyrektor placówki.
 
Radosna zabawa, konkurencje sportowe i uśmiech dzieci były najlepszym podsumowaniem festiwalu. Okazuje się, że to nie pierwsza impreza tematyczna, organizowana przez kadrę przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Strzegomiu. Placówka ma wiele stałych wydarzeń w swoim kalendarzu, które mają charakter edukacyjno-artystyczny i rozwijają nowe kompetencje u podopiecznych oraz uatrakcyjniają standardowe zajęcia.
 
Fot. Publiczne Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Strzegomiu.
 
2020-10-15 20:15 1088 przedszkole, Miś Uszatek, Strzegom, Wiesława Górka, przedszkole nr 2

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb