Nowy system pracy Urzędu Miejskiego!

Od 4 listopada Urząd Miejski w Strzegomiu zmienił system i godziny pracy. Powodem jest sytuacja związana z pandemią koronawirusa i kolejnymi obostrzeniami.

- Podzieliłem magistrat na dwa urzędy: „A” i „B”, które działają bezpośrednio - przyjmując klientów, obsługują kontakt telefoniczny i e-mail. Chodzi o bezpieczeństwo pracowników, aby w razie diagnozy koronawirusa u jednego z urzędników, nie zamknięto całej placówki – tłumaczy Zbigniew Suchyta.

Zmianie uległy także godziny pracy. Urząd będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.30 do 19.00, z przerwą od 13.00 do 13.30 na dezynfekcję, natomiast w piątek od 7.30 do 13.30. Kasa urzędu będzie funkcjonować bez zmian.

- Proszę, aby w miarę możliwości załatwiać sprawy drogą telefoniczną, przez e-mail oraz platformę e-urząd - dodaje burmistrz.

Urzędnicy apelują, aby osobiste wizyty odbywały się samodzielnie, bez osób towarzyszących, z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym bezpiecznej odległości co  najmniej  jednego metra  pomiędzy pracownikiem, a stroną.


Z  pracownikami  Urzędu Miejskiego  w Strzegomiu można się kontaktować telefonicznie pod numerem: 74 8560 599, na adres e-mail: strzegom@strzegom.pl oraz przez platformę: www.eurzad.strzegom.pl
 
2020-11-04 17:25 787 Urząd Miejski w Strzegomiu, Strzegom, Zbigniew Suchyta, burmistrz

Komentarze

~Świdnica

Na komisariat Policji przydało by się zrobić kilka numerów telefonu bo nigdy nie odbierają

~Kalka

Co siem burmistrzunio boi, przeca jest szczepiony. Ty sie nie bój.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb