Mieszkanka podziękowała na banerach [FOTO]

Strzegomianka wywiesiła kilka banerów z podziękowaniami dla medyków, funkcjonariuszy różnych służb, ale i sprzedawców za ich zaangażowanie i pracę na rzecz zwalczania koronawirusa. Mały gest wprowadza wiele pozytywnych emocji w mieście.

- Pomysł ten zrodził się w mojej głowie parę dni temu. W imieniu wszystkich mieszkańców Strzegomia, chciałam podziękować w ten sposób bohaterom, którzy dzielnie pracują na tak zwanej pierwszej linii frontu. Chodzi o wsparcie, choćby drobnym gestem, słowem - tłumaczy Jagoda Nowacka-Wołczek, inicjatorka akcji.

Banery pojawiły się przy przychodni na ul. Witosa oraz obok jednego z marketów przy ul. Kochanowskiego w Strzegomiu. Pani Jagoda dziękuje w nich przedstawicielom służby zdrowia, policjantom, strażakom, sprzedawcom, listonoszom i wszystkim, którzy codziennie narażają swoje zdrowie na rzecz normalnego funkcjonowania życia społecznego.

- Pragnę także podziękować mężowi - Przemkowi, który wspiera mnie w czasem szalonych pomysłach oraz drukarni Em-Druk za pomoc w realizacji - dodaje pani Jagoda.

Gest świetnie oddaje sens aforyzmu, który powinien stać się przesłaniem dla wszystkich w obecnej sytuacji - "Napisz na piasku to co dajesz. Wyryj na skale to co otrzymujesz".

Fot. Mariusz Adasik i Jagoda Nowacka-Wołczek

2020-04-03 11:06 2809 Jagoda Nowacka-Wołczek, koronawirus, Strzegom

Komentarze

~DFilllll

Szacun Jagna !

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb