Reklama


Reklama


Reklama

Mamy prawdziwie lokalne radio

Większy zasięg, nowe audycje i start portalu informacyjnego to tylko niektóre z nowości, promujące odświeżoną markę Radia Sudety 24. - Stawiamy na lokalność, aby być alternatywą wśród sieciowych korporacji radiowych - mówi Adrian Pietraszek, właściciel rozgłośni.

Radio Sudety 24 to lokalna stacja, której siedziba i studio znajduje się w Strzegomiu. Marka funkcjonuje na od 2016 roku i nie należy do żadnej grupy medialnej, ani kapitałowej. Od 7 lipca br. działa w nowej odsłonie.

- Nowy system nadawczy i koncesja KRRiT pozwoliły nam poszerzyć skuteczny zasięg rozgłośni. W ten sposób docieramy do około 70 tys. nowych, potencjalnych słuchaczy na częstotliwości 101.7 fm. Radio tworzymy zgodnie z hasłem "prawdziwie lokalne" co oznacza, że stawiamy na to, aby ukazywać piękno, siłę i potencjał regionu. Jesteśmy stąd! Znamy lokalne zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony gminy Strzegom i powiatu świdnickiego - tłumaczy Adrian Pietraszek, szef rozgłośni.

Docelowo, udział warstwy słownej zajmie prawie 20% tygodniowego czasu nadawania z dużym udziałem audycji informacyjnych i publicystyki na temat problemów lokalnych. Nowe audycje będą wprowadzane sukcesywnie, podobnie jak popołudniowe i wieczorne pasma, w których zagoszczą nowe głosy prezenterów.

- Mimo, że ekspansja Radia Sudety 24 na pozostałe gminy w regionie jest nieunikniona, to nadal jesteśmy przestrzenią informacyjną i rozrywkową głównie dla mieszkańców Strzegomia - dodaje Adrian Pietraszek.
 
Uzupełnieniem nadawanych audycji jest nowa strona internetowa, która pełni rolę informacyjną i archiwizującą. W dziale podcasty znajduje się większość audycji z możliwością ponownego odsłuchania i pobrania.

Do usłyszenia na 101,7 fm i www.RadioSudety24.pl

 
2020-07-19 20:40 1915 Radio Sudety, Adrian Pietraszek, 101.7 fm

Komentarze

No to teraz Rycho zostanie zagłuszony na amen. Nie będę mógł drzeć ryja pod domem władzy i wykrzyczeć swoich racji do świadomości pana burmistrza. Po co to radio jak Rycho jest?

~Jaaaaa

Wina tu zdecydowanie leży po niezbyt dobrze dobranej częstotliwości,stąd w wielu okolicznych miejscach odbiór jest nienajlepszy. W wielu przypadkach jakość odbiornika ma duży też na to wplyw. Fakt faktem, wygląda na to że nie był brany zbytnio pod uwagę dobrze dolatujący w tą część dolnego Śląska sygnał RMFki na 101i6 z kotliny kłodzkiej. A szkoda ,bo radio wydaje się fajną alternatywą wśród obecnych sieciówek.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb