Lokalne produkty polecają się... [FOTO]

Wyjątkowe produkty z dyni, mąka z lokalnego młyna, miód, regionalne wino i piwo, a także rękodzieło i granitowa biżuteria to tylko niektóre produkty wyeksponowane w specjalnych gablotach, w ramach projektu "Marki Lokalne Dolnego Śląska". Jedna z nich stanęła w Strzegomiu.
 
- Ekspozycja gablot wypełnionych regionalnymi produktami to jeden z elementów projektu „Marki Lokalne Dolnego Śląska - tworzone z pasją” realizowanego we wszystkich gminach naszego partnerstwa - tłumaczy Krystian Ulbin, prezes LGD "Szlakiem Granitu".

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie wsparcia rozwoju zielonej turystyki Dolnego Śląska poprzez wzmocnienie i promocję lokalnych produktów oraz usług.

Gabloty zostały wyeksponowane w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, Jaworzynie Śląskiej, Żarowie oraz w Urzędzie Gminy w Dobromierzu, Kostomłotach i Udaninie, a także w siedzibie Stowarzyszenia LGD "Szlakiem Granitu" i Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.

Projekt pozostaje otwarty dla pozostałych lokalnych producentów z obszaru objętego działaniem LGD, a jego promotorzy zachęcają do współpracy.
2021-04-07 12:16 907 LGD Szlakiem Granitu, Krystian Ulbin, Marki Lokalne Dolnego Śląska

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb