Reklama


Reklama


Reklama

Interwencja służb ratowniczych przy jednym z kamieniołomów w Strzegomiu [FOTO]

12 października przed południem służby ratownicze zostały zadysponowane do jednego z zakładów kamieniarskich w Strzegomiu. – Według wstępnych informacji, duży kamień miał tam przygnieść mężczyznę – informuje asp. Paweł Szydłowski z Komendy Powiatowej PSP w Świdnicy.

- Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy strażaków – jeden z OSP Strzegom i dwa z JRG Świebodzice. Po naszym przyjeździe okazało się, że mężczyzna został jedynie raniony odłamkiem kamienia i znajduje się pod opieką medyków w karetce pogotowia – dodaje oficer prasowy ze świdnickiej straży.

- Mężczyzna został uderzony odłamkiem kamienia w brzuch. Zespół ratownictwa medycznego odtransportował go do szpitala – relacjonuje mł. asp. Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy i dodaje, że na miejscu pracuje Państwowa Inspekcja Pracy oraz policja.

fot.: użyczone portalowi NaszStrzegom.pl przez OSP Strzegom
2023-10-12 13:07 5672 wypadek, kamieniołom, Strzegom, zakład kamieniarski

Komentarze

~Konferencja

Staż pracy 10 lat i pewnie na najniższą krajowa a resztę pod stołem,jak dojdzie do władzy Peo to będą robić u kamieniarza na czarno a w zimę w domu siedzieć ,a za płotem 10 na jedno miejsce gonic rudego do Niemiec

~Nic ci nie da Belek

Belek vel Konferencja, czyżby belek ci się znudził i siejesz jadem pod zmienionym nickiem. Pogódź się z porażką, która nadciąga nie ubłaganie. To koniec. I nie ma znaczenia jak się nazwiesz.

~Pawełek

Belek teraz blokuje forum reklamami , cwany lis ale z aprobatą władzy więc nic z tym nie zrobimy

~Belek

Referendum 4xnie

~Andrzej

Konferencja lepsze to niż za 5 tys. Przy 30 godzinach tygodniowo zarabiam 12 tys i stać mnie żeby odłożyć na później

~Belek

Kto złamie ciszę wyborczą lub referendalną, naraża się na postępowanie sądowe i grzywnę, która może wynieść nawet 20 tys. zł Za opublikowanie przewidywanych wyników wyborów czy referendum sąd może wymierzyć nawet jeden milion złotych kary

~skitterr

Belek patafianie, cisza wyborcza nie dotyczy nas z PiS-u. My możemy wiele. Mamy przecież Ziobrę i prokuratora komucha. Oni nas wybronią przed Peło. Tak że nie strasz ludzi odpowiedzialnością. Nasz kochany prezes daje przyzwolenie nam na wszystko, a ty sikasz w gacie. Belek, przecież to my wygramy. A jak wygramy, to ich wszystkich złapiemy za mordy i do gleby, niech sobie nie myślą. Boję się tylko o jedno, że wygramy...na fujarze, jak pastuszek pod jabłonią.

~skitterr

Belek, przez ciebie przegraliśmy.To ty, tak na tych forach szczułeś i wychwalałeś nasz kochany pis i prezesunia. Strzeliłeś sobie i nam w kolano. Przez ciebie to wszystko. I jeszcze straszyłeś ludzi odpowiedzialnością za złamanie ciszy. Dlatego poszli i głosowali, bo tobie na złość chcieli zrobić.A teraz pis niby wygrał, a jednak przegrał.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb