.
.

Grupa „Speed” pogoni piratów! [FOTO]

Od 16 lipca na drogach Dolnego Śląska czuwa specjalna grupa „Speed”, wzmocniona oznakowanymi i nieoznakowanymi pojazdami marki BMW. 48 doświadczonych funkcjonariuszy ma na celowniku agresywne zachowania na drodze.

W skład nowo powołanej grupy „Speed” wchodzą najbardziej doświadczeni policjanci ruchu drogowego województwa dolnośląskiego, a celem formacji jest przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drodze.

Wzmocnieniem technicznym dla grupy „Speed” są nowe radiowozy, które zostały przekazane kilka dni temu na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Mowa o oznakowanych i nieoznakowanych autach marki BMW, które będą w dyspozycji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

W służbie na Dolnym Śląsku będą pomagały także oznakowane radiowozy VW Transporter 6, które pojawią się w Komendach Powiatowych Policji w Środzie Śląskiej, Jaworze, Kamiennej Górze, Ząbkowicach Śląskich oraz Złotoryi.

W uroczystości przekazania radiowozów wzięli udział Wojewoda Dolnośląski – Paweł Hreniak oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu – insp. Dariusz Wesołowski.

W sumie w ręce funkcjonariuszy trafiło 10 nowych pojazdów.

Fot. dolnoslaska.policja.gov.pl

2019-07-17 14:32 1181 Formacja Speed, Policja, Strzegom, BMW

Komentarze

Mam przez to rozumieć, że nastaną trudne czasy na bezmózgich przygłupów w umierających BMW, co to na rynku warczą głośniej rozlatującymi się silnikami, niż Rycho mordę drze w nocy?

~Kutamo

Czekamy nanartykul o pierwszym sukcesie grupy speed ponoc jeden pirat drogowy juz stracil prawo jazdy tylko cos cisza..... Z wiadomych powodów

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb