Gotowi do startu w Jaroszowie?

Trwają zapisy na Jaroszowski Marszobieg Przełajowy. Będzie to już VI edycja imprezy, a organizatorzy liczą na rekordową frekwencję. Czasu jest niewiele – start już 6 października.

-Jaroszowski Marszobieg Przełajowy to już tradycja i jednocześnie wielopokoleniowa integracja sportowa w gminie Strzegom – mówi Edward Fedyczkowski, współorganizator imprezy, lider Strzegomskiej Dwunastki. -W tym roku, w ramach projektu „Korczakowskie kręgi wolności i niepodległości” Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, które wpisuje się w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, postanowiliśmy nazwać marszobieg „Razem z Korczakiem biegam dla Niepodległej”.

Bieg odbędzie na dystansie około 4,2 km, a marsz nordic walking na trasie liczącej około 2,5 km. Bieg dla dzieci i młodzieży zaplanowano na dystansach od 150 do 800 metrów.

Impreza rokrocznie skupia coraz więcej fanów z całego Dolnego Śląska. Przyciąga dobry duch imprezy, trasy dopasowane do możliwości biegaczy oraz atrakcyjne nagrody, które losowane są pośród wszystkich uczestników marszu.

Więcej informacji na facebooku w wydarzeniu pt. VI Jaroszowski Marszobieg Przełajowy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


2018-09-27 21:34 1041 Jaroszowski Marszobieg Przełajowy Strzegomska Dwunastka

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb