Festyn charytatywny dla Norberta [FOTO]

28 lipca br. na jaroszowskim boisku odbył się festyn charytatywny dla Norberta Bohonosa. Mężczyzna do niedawna ratował życie innych ludzi, jako strażak i kierowca karetki pogotowia, a teraz sam potrzebuje pomocy. Chodzi o pieniądze na leczenie i rehabilitację po operacji usunięcia guza mózgu, z którym zmaga się mężczyzna.

Norbert Bohonos dla wielu jest bohaterem, przyjacielem, sąsiadem, kolegą. Do tej pory udzielał się jako strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej, w Jaroszowie i pracował, jako kierowca karetki w świdnickim pogotowiu. Po ataku przez pijanych napastników i niefortunnym upadku, u mężczyzny zdiagnozowano guza mózgu.

28 lipca na jaroszowskim orliku odbył się festyn charytatywny, z którego środki będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację po operacji usunięcia nowotworu. W imprezie wzięło udział wielu ludzi dobrej woli, a w organizację włączyły się instytucje, stowarzyszenia i firmy z regionu.

Wśród atrakcji nie zabrakło loterii fantowej i licytacji, podczas których można było zdobyć m.in. koszulki piłkarzy ekstraklasy. Strażacy z OSP Strzegom i OSP Jaroszów przygotowali pokaz cięcia auta i ratownictwa technicznego. Swoje umiejętności i sprzęt pokazali także: policja, straż graniczna i ekipa ratownictwa medycznego.

Amatorzy mocnych wrażeń mogli skorzystać podczas prezentacji sprzętu militarnego i aut rajdowych, a miłośnicy aktywnego wypoczynku wzięli udział w dwugodzinnym maratonie zumby.

Przypominamy, że zbiórka pieniędzy nadal trwa, a wpłaty można dokonywać przez serwis Zrzutka.pl - LINK

Fot. Sebastian Tyniecki

2019-07-28 22:03 2771 festyn charytatywny, OSP Jarowszów, Norbert Bohonos, strażak, guz mózgu

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb