Do miasta powróci letnia Strefa Chillout! [FOTO]

"Strefa chilloutu" to wspólny pomysł Strzegomskiego Centrum Kultury i gminy Strzegom. W letnie, wakacyjne dni w różnych lokalizacjach miasta pojawiają się wygodne, kolorowe leżaki, muzyka w tle i dystrybutor z wodą. Wszystko po to, by przechodnie mogli się na chwilę zrelaksować i odpocząć.
 
- Świetna relaksacyjna muzyka, zdrowa woda, wygodne leżaki i odrobina cienia strzegomskich drzew to sposób, aby przetrwać letnie upały. Leżaki pojawią się niebawem w parku "Strzegomskie Planty" oraz przy zabytkowej bastei obok estakady kolejowej – tłumaczy dyrektor SCK Krzysztof Kalinowski.

"Strefa chilloutu" będzie działała naprzemiennie w podanych lokalizacjach przez 7 dni w tygodniu od godziny 10.00 do 18.00.

Fot. Gmina Strzegom
2022-06-22 10:27 1608 Strefa Chillout, Strzegom

Komentarze

Założę się, że to następny świetlany pomysł naszego jaśnie nam panującego, aby wydać byle gdzie kasę.

~Andrzej

Szkoda Rysio że Twoi rodzice wydali siano w błoto na twoje utrzymanie ... dziś by nie było tego durnego komentarza

~Gacuś

A bo to mało miejsca żule mają do chlania? To teraz będą mieli wygodniej. Szef dba o nich. Rycho ma rację.

~vvde20

Jeśli ktoś tego będzie pilnował przez cały czas to spoko. Jeśli nie, to pojawi się żulerka lub leżaki zostaną zniszczone.

SUPER. BARDZO FAJNY POMYSŁ DLA MŁODZIEŻY I NIE TYLKO. STREFA CHILLOUT W PIĘKNYCH ZIELONYCH PARKACH I PRZY PRZEPIĘKNEJ ESTAKADZIE. ODPOCZYNEK PO ROWERACH, ROLKACH I HULAJNODZE NA LEŻAKACH PRZY MUZYCE CHILLOUT.

~Skidteer

Przeca parę metrów dalej pod estakada jest całoroczna strefa chilloutu stworzona przez obrotnych panów z okolic ul dolnej . Krzesełka stoliki pod zadaszeniem i to wszystko z własnej inicjatywy bez pieniędzy z budżetu gminy ...

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb