Damian jest już po operacji. Teraz czeka go rehabilitacja [FOTO]

Sukcesem zakończyła się operacja członka kadry seniorów AKS Granit Strzegom S.A. Damiana Migalskiego, który doznał kontuzji podczas jednego z meczy. Przyjaciele piłkarza dziękują za dotychczasowe wsparcie i nadal proszą o udział w zbiórce na kosztowną rehabilitację kolegi.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim cudownym osobom, które wsparły i udostępniły naszą zbiórkę. Nie spodziewaliśmy się, że mamy wokół siebie tylu życzliwych ludzi. W imieniu Damiana chcieliśmy również podziękować za wszystkie słowa wsparcia i otuchy. Damian jest już po operacji, wszystko przebiegło bardzo dobrze – czytamy w facebookowym wpisie AKS Strzegom.
 
Teraz piłkarza czeka żmudna i kosztowna rehabilitacja, która gwarantuje powrót do pełnej sprawności.
 
- Damian jest silną i bardzo zawziętą osobą. Jesteśmy pewni, że z małą pomocą nas wszystkich w niedalekim czasie zobaczymy go znów na boisku – dodają członkowie AKS Strzegom.
 
Przypomnijmy, podczas majowego meczu Damian doznał poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła go z jakiegokolwiek udziału w rozgrywkach i bardzo podcięła skrzydła w życiu codziennym. Damian związany jest z piłką nożną od 7 roku życia. Jest to bardzo ważny element w jego życiu.

Cel zbiórki to 15 tysięcy złotych, które pozwolą wrócić piłkarzowi do reprezentacji AKS na arenie sportowej. 

Oto link do zbiórki: ZRZUTKA
2021-06-11 07:31 1023 Damian Migalski, AKS Strzegom, piłkarz

Komentarze

~Monia.

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

~gutract

A lower number of interactions compared with the studies mentioned above might occur if the patients in our study took fewer CAM supplements per person than in the other study buy cialis online usa Higher cancer incidence was demonstrated for the infertile group after 7 years of follow- up, with an adjusted IRR of 4

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb