Damian jest już po operacji. Teraz czeka go rehabilitacja [FOTO]

Sukcesem zakończyła się operacja członka kadry seniorów AKS Granit Strzegom S.A. Damiana Migalskiego, który doznał kontuzji podczas jednego z meczy. Przyjaciele piłkarza dziękują za dotychczasowe wsparcie i nadal proszą o udział w zbiórce na kosztowną rehabilitację kolegi.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim cudownym osobom, które wsparły i udostępniły naszą zbiórkę. Nie spodziewaliśmy się, że mamy wokół siebie tylu życzliwych ludzi. W imieniu Damiana chcieliśmy również podziękować za wszystkie słowa wsparcia i otuchy. Damian jest już po operacji, wszystko przebiegło bardzo dobrze – czytamy w facebookowym wpisie AKS Strzegom.
 
Teraz piłkarza czeka żmudna i kosztowna rehabilitacja, która gwarantuje powrót do pełnej sprawności.
 
- Damian jest silną i bardzo zawziętą osobą. Jesteśmy pewni, że z małą pomocą nas wszystkich w niedalekim czasie zobaczymy go znów na boisku – dodają członkowie AKS Strzegom.
 
Przypomnijmy, podczas majowego meczu Damian doznał poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła go z jakiegokolwiek udziału w rozgrywkach i bardzo podcięła skrzydła w życiu codziennym. Damian związany jest z piłką nożną od 7 roku życia. Jest to bardzo ważny element w jego życiu.

Cel zbiórki to 15 tysięcy złotych, które pozwolą wrócić piłkarzowi do reprezentacji AKS na arenie sportowej. 

Oto link do zbiórki: ZRZUTKA
2021-06-11 07:31 384 Damian Migalski, AKS Strzegom, piłkarz

Komentarze

~Monia.

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb