Brygida Szymańska z Jaroszowa na podium świdnickiego triathlonu pod dachem [FOTO]

Kombinacja jazdy na rowerze stacjonarnym, biegu na mechanicznej bieżni oraz pływania czekała na śmiałków, którzy rywalizowali w ramach triathlonu pod dachem. 19 listopada w szranki na krytej pływalni Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stanęło ponad 50 zawodników.
 
- 10 min pływania, 20 min kręcenia i 15 min biegania. Widać odpoczynek mi służy, bo to mój najlepszy start w tej imprezie, a teraz wracam dalej do odpoczywania – podsumowuje swój start w czwartej edycji Marconi Indoor Triatlhlonu Brygida Szymańska z Jaroszowa. Zawodniczka w klasyfikacji kobiet osiągnęła II miejsce. Na pierwszym miejscu w tej samej klasyfikacji uplasowała się Małgorzata Łyczko z Wrocławia, a trzecia na podium była Jagoda Babiarz ze Świdnicy.


 
W kategorii mężczyzn zwyciężył Krzysztof Dominikowski z Janowic Wielkich, zaś ex aequo na drugiej lokacie uplasowali się Marcin Piątkowski z Wałbrzycha i Wojciech Sobański z Tąpadeł.
 
Zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w tej wszechstronnej dyscyplinie sportowej. Organizatorem zawodów był klub sportowy Żelazna Świdnica.
 
Fot.: FB/Marconi Indoor Triathlon Świdnica, FB/Brygida Szymańska
2022-11-19 22:21 447 Brygida Szymańska, Jaroszów, Marconi Indoor Triathlon

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb