Brak szczepionek w strzegomskim Punkcie Szczepień Powszechnych [FOTO]

Strzegomski Punkt Szczepień Powszechnych wystartował z jednodniowym opóźnieniem z uwagi na brak dostawy szczepionek od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Z tego samego powodu szczepienia nie odbyły się w miniony weekend. Zarejestrowani są oburzeni, infolinia Narodowego Programu Szczepień nie udziela informacji o powodzie odwołania szczepień, a burmistrz Strzegomia przeprasza!
 
- Chciałbym przeprosić, a także poinformować, że w związku z brakiem szczepionek w Powszechnym Punkcie Szczepień w dniach 22-23 maja br. przeprowadziłem wiele rozmów z przedstawicielami instytucji odpowiedzialnych za ten fakt, prosząc o informację, czy ten punkt ma szansę dalszego funkcjonowania. Zdaję sobie sprawę, że osoby zarejestrowane na ten termin czują się oszukane, jak same to określiły w prawie 500 telefonach odebranych od państwa przez koordynatora szczepień ze strony urzędu. Jeszcze raz bardzo przepraszam ufając, że czerwiec będzie już bardziej normalny w otrzymywaniu dostaw szczepionek do Polski i będzie ich znacznie więcej  – mówi Zbigniew Suchyta.
 
Przypomnijmy, że strzegomski Punkt Szczepień Powszechnych wystartował z jednodniowym opóźnieniem z uwagi na brak dostawy szczepionek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.  Z tego samego powodu szczepienia nie odbyły się w dniach 22-23 maja br.
 

- Rozmawiałem z ważną osobą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, która mnie poinformowała, że sytuacja ze szczepionkami zmieni się znacząco od początku czerwca, kiedy to – jak stwierdził pan dyrektor - planowane są milionowe i zwielokrotnione dostawy szczepionek – wskazuje burmistrz Suchyta.

 

2021-05-24 14:13 544 Punkt Szczepień Powszechnych, Strzegom

Komentarze

~Zibin

Oj tam, oj tam. Nie ma szczepionek, to nie ma. po co to zaraz czepiać się burmistrza. Chciał być przed szeregiem, ale coś nie pykło. A tu zaraz aj waj. I tak te niby szczepionki nic nie dają i tak maski na pyski zakładać trzeba.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb