Reklama


Reklama


Reklama

Awaria rogatek na przejeździe kolejowym w mieście [AKTUALIZACJA]

23 listopada w godzinach popołudniowych awarii uległy rogatki na przejeździe kolejowym przy Al. Wojska Polskiego w Strzegomiu. Trwa usuwanie usterki. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność w tym miejscu. 

- Na przejeździe kolejowo-drogowym w Strzegomiu doszło do awarii rogatek, polegającej na braku ich zasilania. Na miejscu pracują służby techniczne - informuje Magdalena Janus z zespołu prasowego Polskich Linii Kolejowych.

Na czas usunięcia usterki przejazd kolejowo-drogowy został otwarty.

- Wprowadzono oznakowanie o uszkodzeniu rogatek, znak STOP oraz stosowane są procedury bezpieczeństwa. Tym samym zwracamy się z apelem do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na wskazanym przejeździe kolejowo-drogowym - dodaje Magdalena Janus.

[AKTUALIZACJA 24.11.2022. / 8:00]

Awaria została usunięta.

2022-11-23 19:40 1689 awaria, przejazd kolejowy, Strzegom,

Komentarze

~Jaaaaaki

Wczoraj było to idealne miejsce do napchania budżetu państwa "polskiego". Gościu w BMW mnie klaksonem pogonił kiedy zauważyłem znak stop i dokonałem zatrzymania auta...

~Qweuu

BMW to nie auto to stan umysłu....

~Ryżyk

Ci z BMW dlatego używają sygnału dźwiękowego do popędzania innych, bo we łbie pusto mają. Używają sygnału, żeby zagłuszył dzwonienie orzeszka w pustym łbie i żeby nie było słychać na zewnątrz, że łeb pusty

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb