Akcja ratownicza przy centrum handlowym [FOTO]

17 lipca br. interweniowało w Strzegomiu Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Medycy udzielali pomocy mężczyźnie, który zasłabł w jednym ze sklepów. Poszkodowany został przetransportowany drogą lotniczą do Szpitala Latawiec w Świdnicy.

 

W jednym ze sklepów znajdujących się w centrum handlowym przy Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu zasłabł mężczyzna. Do zdarzenia doszło około południa.  Do poszkodowanego skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Pierwszej pomocy udzielili strażacy, a następnie zespół ratowniczy LPR. Po zaopatrzeniu mężczyzny, odtransportowano go na obserwację do Szpitala Latawiec.

 

Pierwszej pomocy oraz asysty podczas lądowania i startu śmigłowca udzielili strażacy z OSP Strzegom i JRG Świebodzice.

2019-07-17 13:24 4273 LPR, Ratownik 13, Strzegom, OSP Strzegom

Komentarze

~Konnabialymrycerzu

A pierwszej pomocy nie udzielili przypadkiem ludzie w sklepie ?

~Fritka

Dokladnie kasjerki w sklepie udzieliły pierwszej pomocy i wezwał pogotowie

~Grażynna

Kasjerki to niech się za robotę wezmą i będą milsze bo z tym stoją na bakier

~Zniesmaczona

Grażyna podziwiam twoje chore myślenie. Czyli wolisz żeby kasjerka jak zaslabniesz życzyła ci miłego dnia i zapraszała ponownie zamiast udzielać pierwszej pomocy?? Jeśli tak to życzę Ci powodzenia. Moim zdaniem postawa kasjerek jest godna pochwały bo zamiast siedzieć ruszyły z pomocą. I takiego ludzkiego zachowania oczekiwać można zamiast narzuconej przez standardy obsługi sztucznej życzliwości. W du*ie mam usmieszki i miłe słowa w obliczu ratowania ludzkiego życia

~Głos rozsądku

Pomijając wcześniejsze komentarze. Brawa należą się obsłudze, kasjerkom, ludziom, strażakom i medykom. Nie wylewajcie jadu. Grażyna czasaem jest lepszy a czasem gorszy dzien w robocie i tyle. Zniesmaczona tu nie chodzi o sztuczność, tylko ludzkie podejście.

~Anita

Brawa dla kasjerek za taką postawę a dla Ciebie Grażyna to powiem tylko tyle może Ty weź się za robotę i bądź milsza dla Pań kasjerek bo z tym to stoisz na bakier!!!

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb