.
.

70-lecie strzegomskiej biblioteki [FOTO]

Kapryśna pogoda nie pokrzyżowała planów „Pirackiej imprezy plenerowej” dla najmłodszych, a spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią szczelnie wypełniło salę widowiskową Strzegomskiego Centrum Kultury . Oba wydarzenia zorganizowała Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Strzegom z okazji jubileuszu 70-lecia instytucji.

10 maja w ramach obchodów jubileuszu 70-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom im. Elizy Orzeszkowej najmłodsi czytelnicy mieli okazje spotkać się na „Pirackiej imprezie plenerowej”. Nie zabrakło zabaw, konkursów i wspólnej animacji, której efektem był symboliczny tort wykonany przez dzieci i podarowany dyrekcji biblioteki.

W ramach obchodów jubileuszu na zaproszenie czytelników pojawił się Szymon Hołownia - dziennikarz prasowy i telewizyjny, pisarz i dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Spotkanie poprowadziła Agata Sztandera, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom, która prócz prezentacji zadawała pytania przygotowane wcześniej przez czytelników.
 
W spotkaniu, prócz gości uczestniczyli także obecni i emerytowani pracownicy biblioteki, wspominając najciekawsze wydarzenia w instytucji, dzięki przygotowanej wystawie zdjęć z kilku dziesięcioleci istnienia placówki.

2019-05-10 19:06 1225 70-lecie biblioteki, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb