.
.

Strzelcy włączyli się w pomoc stanowiczanom [FOTO]

Po sobotniej nawałnicy, nadal trwa szacowanie strat i wielkie sprzątanie w gminie Strzegom. Silny wiatr zrywał dachy i łamał drzewa. Pokłosiem tej sytuacji jest m.in. zniszczony cmentarz w miejscowości Stanowice, który postanowili uporządkować członkowie Związku Strzeleckiego ze Strzegomia.

Strzelcy niejednokrotnie włączali się w akcje społeczne i porządkowe, niosąc pomoc potrzebującym i dając dobry przykład mieszkańcom gminy Strzegom. Nie stało się inaczej i tym razem. Członkowie Związku włączyli się w akcję porządkowania stanowickiego cmentarza po nawałnicy, z przed kilku dni.

- Z inicjatywy pana Jerzego Zyska nasi Strzelcy włączyli się do akcji, pomagając w uporządkowaniu zdemolowanego żywiołem cmentarza parafialnego w Stanowicach. Jednocześnie w imieniu biorących udział w akcji Strzelców serdecznie dziękujemy za okazaną nam życzliwość przez mieszkańców wsi – czytamy na fanpage’u Związku Strzeleckiego Oddział Strzegom.

Członkowie organizacji apelują do potrzebujących wsparcia o kontakt, oferując swoją społeczną pomoc. Jak widać, wartości pielęgnowane przez członków Związku Strzeleckiego, to nie tylko wytarte frazesy, ale czyny, przez które dają właściwy przykład społeczeństwu.
 
Fot. Związek Strzelecki Oddział Strzegom
2020-09-08 11:38 644 Związek Strzelecki Oddział Strzegom

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb