Reklama


Reklama


Reklama

Bilans po wichurach, które przeszły nad gminą Strzegom [FOTO]

Powalone drzewa, uszkodzone dachy, ogrodzenia i samochody to bilans wichury, która 21 października przeszła nad regionem. Do godziny 16.00 strażacy z sieci OSP gminy Strzegom interweniowali 18 razy.

- Mamy pełne ręce roboty. Strażacy z sieci OSP gminy Strzegom interweniowali na ul. Kościuszki, Wałbrzyskiej, Armii Krajowej, Brzegowej, Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu oraz w miejscowościach Olszany, Jaroszów, Kostrza, Wieśnica i Rogoźnica. Druhowie z OSP Tomkowice wspomogli także potrzebujących w gminie Dobromierz – wskazuje Józef Jabłoński, komendant gminny OSP w Strzegomiu.

Interwencje dotyczyły powalonych drzew i gałęzi, które tarasowały gminne drogi, a przy ul. Wałbrzyskiej 2 w Strzegomiu oraz w Jaroszowie 83 uszkodziły dachy. W Olszanach drzewo zniszczyło instalację energetyczną.

Fot.: Taxi Wtyka / Ryszard
2021-10-21 17:23 2496 wichury, gmina Strzegom

Komentarze

https://radiosudety24.pl/czyste-powietrze-w-miastach-do-2030-roku-a-na-ternach-wiejskich-do-2040-roku-audio-wideo,a1530

NIE KASUJ INFORMACJI O DOTACJACH I PUNKCIE KONSULTACYJNO - DORADCZYM DLA MIESZKAŃCÓW STRZEGOMIA. TO WAŻNE, ABY NASZE MIASTO I MIESZKAŃCY WIEDZIELI I UCZESTNICZYLI W POSTĘPIE CYWILIZACYJNYM, JAKIE OFERUJE NAM ZAANGAŻOWANY POLSKI RZĄD. KASOWANIE EWIDENTNIE OZNACZA BLOKOWANIE DOSTĘPU DOTACJI MIESZKAŃCOM, NIECHĘĆ DO WSPÓŁPRACY Z POLSKIM RZĄDEM I PARLAMENTARZYSTAMI, BRAK ZAINTERESOWANIA ROZWOJEM I POSTĘPEM CYWILIZACYJNYM NASZEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!

JEDNEGO DNIA ROBIĆ KONFERENCJE, PROMOWAĆ CZYSTE POWIETRZE, SZCZYCIĆ SIĘ PUNKTEM INFORMACYJNYM, ROBIĆ USTAWKI, SESJE ZDJĘCIOWE, WYWIADY, CELEBRYCTWO, SERDECZNOŚCI, UŚMIECHY I UŚCISKI A GDY KAMERY, MIKROFONY I OKLASKI ODJECHAŁY "ZAMKNĄĆ" SZYBKO TEMAT, 'ZAMKNĄĆ' DRZWI I SIEDZIEĆ CICHO ???????? A GDY TYLKO POLSKI RZĄD I ŻYCZLIWI DLA STRZEGOMIA PARLAMENTARZYŚCI ZNOWU COŚ ZAOFERUJĄ, PIENIĄŻKI, DOFINANSOWANIA, POMOC, TO JAK ZAWSZE NA CHWILĘ GOŚCINOŚĆ, SERDECZNOŚĆ I LOJALNOŚĆ SIĘ UDAJE, ABY PRZYTULIĆ PIENIĄŻKI ?????????????

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Komentarze na fb